Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a bajom? Üdv! Nekem...

Mi lehet a bajom? Üdv! Nekem olyan problémám lenne h a bőröm kipirosodik ha kimelegedek, vagy ha kicsit jobban mozgok, valamikor csak épp h meglátszik a bőrömön, valamikor pedig a kipirosodás mellett fel is hólyagosodik.

Figyelt kérdés
Voltam már bőrgyógyásznál nem voltam semmire allergiás, de viszont mostanában megint elkezdtem dohányozni és eddig olyan mintha csak akkor jött volna ki mikor dohányoztam lehetséges h attól lenne?Valamikor intenzitásban is szokott változni, szóval sosem ugyan úgy jön ki rajtam valamikor enyhébben valamikor pedig nagyon feltűnő, és általában a nyakamnál és testhajlatoknál jelenik meg először.
2011. dec. 14. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Bármi lehetséges, el tudom képzelni, hogy a dohánytól lenne, vagy inkább a füsttől...
2011. dec. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!