Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan tudnék a márványrákjaim...

Hogyan tudnék a márványrákjaimtól megszabadulni?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy attól hogy néha 1-1 halat megesznek, még elférnek az akváriumban, mert nagyon tetszenek a rákok és mindig is akartam, de nappal soha nem látom őket, mert mindig elbújnak és megettek már 5 guppimat és 3 zebradániómat 2 hét alatt. 3db van és minél hamarabb szeretném elpasszolni őket. Hogy oldjam meg? akvarista.hu-ra akartam írni, de valamiért nem tölti be az oldalt a gépem, pedig tegnap még jó volt. Egyéb ötlet? Budapesten, Nagykőrösön és Kecskeméten is át tudnám adni.
2015. jan. 21. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
A facebookos akvaristák, magyar akvaristák közössége csoportba meghirdeted szerintem 10 perc alatt lesz gazdájuk.
2015. jan. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Beleteszed egy lábasba, hozzáöntesz fehérbort, teszel bele fokhagymát, egy kis petrezselymet, rozmaringot és addig párolod amíg nem sípolnak
2015. jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vidd vissza oda ahol vetted maximum elbukod a pénzed de ez a leggyorsabb és egyszerűbb megoldás.
2015. jan. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az óriásira nőtt teknőseimet az állatkertnek adtam át, miután megbeszéltem velük, hogy mi lesz a sorsuk.

Védett kisbaglyot is találtunk az utcánkban, őt is oda vittük, mert madármentő nem jött ki. És azóta is szeretetben gondozzák, egy ismerősünk önkéntesként néha ránéz. Szóval szerintem az állatkert minden állatot átvesz, remélem valóban nem kaja lesz belőlük. De rengeteg netes oladalon lehet hirdetni is.

2015. jan. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En szivesesen atveszem kecskemeten
2015. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!