Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aki ért az akváriumokhoz az...

Aki ért az akváriumokhoz az válaszolna pár kérdésemre? Most indítottam el az aksimat de csak gond gondot követ?

Figyelt kérdés

van egy 30l es kocka akváriumom akasztós szűrővel és led világítással, red moor fa és jávai moha van benne ami vasfára van kötve.


Megvettem, berendeztem, feltöltöttem vízzel és bekapcsoltam a szűrőt. Vettem bele ilyen akvárium inditáshoz való baktériumokat amiket rendszeresen az előírtnak megfelelően csepegtettem bele. majdnem 3 hétig ment halak nélkül az aksi majd vettem bele 10db nano halat (ékfoltos razbórát) viszont az akváriumom vize nem szép tiszta, algásodik és opálos a víz teteje azt mondják, hogy biológiai hártya. Mit tudok tenni kérlek segítsetek!


(én egy eheim pick up 2006 os szűrőt akartam venni az aksimba de azt mondta az eladó, hogy felesleges mert tökéletes az az akasztós szűrő amit adnak hozzá és mutatta, hogy van a boltba ugyan olyan működő akvárium mint amit én veszek és néztem tényleg ugyan az a szűrő, világítás, méret volt és gyönyörű volt a víz meg minden. gondoltam is magamban, hogy normális az eladó hogy nem arra megy h minél többet ott hagyjak, mert mondta h nem kell az eheim szűrő)


2015. jan. 26. 08:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A videó amit az elején linkeltem arról szól, hogy lehet akasztós szűrővel is felszínt fodrozni, frissen indítottam egy 10 literes nanot, penészedett a fa, sötét lett a víz, gyakoribb vízcsere, felszín fodrozás megoldja a hártyát.


Nem kell semmi mást tenned, az első komment azért lett rövid mert tegnap egész nap úton voltam autóban.


A boltos szerintem megvezetett, jobb lett volna egy eheim belső, ragaszkodnod kellett volna hozzá.

2015. jan. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!