Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jó így ez az elrendezés?

Jó így ez az elrendezés?

Figyelt kérdés

1.kosár kerámi + szivacs

2.kosár 2 szivacs

3.kosár 2 liter siporax

4.kosár 1 lites siporax + szivacs


perlont hova tegyem ? 4. kosárba erőszakoljam bele? úgy hogy siporax + szivacs és a tetejére perlon ?


másik kérdésem ha használtok perlont akkor azt tisztításkor kimossátok vagy kidobjátok , ha kidobjátok honnan vesztek újat? Köszi a válaszok!


2015. jan. 29. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

A perlont szerintem a 4.kosár tetejére tedd, a motor elé, ha nem fér rá akkor vegyél ki egy marék siporaxot, tedd be alulra egy marék kerámia helyére, a kerámia úgysem ér sok mindent.


Én kidobom a perlont, veszek újat, JBL symec nekem bevált, 100gramm 700-800ft kitekerve 2,5 méter sok évig elég, én egy rétegben teszem.


Ilyen: [link]

[link]


Szerintem jó a töltet elrendezésed.

2015. jan. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kicsi tetráról van videóm, 9.24-től van a perlon vattás rész: https://www.youtube.com/watch?v=vRKdvdoo7Jo#t=564
2015. jan. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!