Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Halak, akvarisztika

A kérdés
kiskutya111 nevű felhasználó kérdése:

Mit eszik az almacsiga további lent?

mit eszik? bánt más halakat?? azaz: guppi neonhal xifo ,karmosbèka vagy algaevö harcsa ? mennyibe kerül ???hogy szaporodik?? megeszi a növènyt?? hogyan lehet megnèzni hogy fiu vagy lány??

mièrt èrdemes almacsigàt venni??

Keress kérdéseket hasonló témákban: fiú, lány, csiga, almaevöcsiga, guppi, neonhal, xifó, karmosbèka, algaevő harcsa, akvárium

2015. febr. 2. 18:47  Privát üzenet  

A válaszok
ezt te sem gondolhattad komolyan

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2015. febr. 2. 18:55 Privát üzenet
Az almacsiga, ahogy minden csiga, hermafrodita= fiu meg lány is lehet egyszerre...ha olyanja van akkor fiu es ha ugy van akkor lany :D ezert ugyanugy nez ki petével szaporodik. A csigák noveny evoek nem kell felteni a tobbi állattol...ennyi kb :)

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2015. febr. 2. 19:18 Privát üzenet

Az almacsigánál van hím és nőstény.

Nem bántja a halakat, süllyedő tablettás tápot eszik, 200 forintnál olcsóbb petével szaporodik, fajtól függően megeszi a növényt.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2015. febr. 2. 19:32 Privát üzenet

Én annó 600 forint/drb vettem 4-et,majdnem kiirtották az összes növényemet,de valamit elrontottam,nem adtam nekik zöldséget.

Ha adsz nekik rendszeresen zöldséget,akkor szerintem nem lesz gond.

ő a halakat nem bántja,viszont a csíkfélék megcsipkedhetik.Bár gondolom ilyen csigaevő halat nem fogsz tartani,mert azok nagy akváriumot igényelnek.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2015. febr. 2. 22:13 Privát üzenet
Nem igaz 400ft ès külön van fijú ès lány megnèztem a neten

A válaszíró 22%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2015. febr. 10. 20:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Csigaevő csiga Helena csiga (100 literes akvárium molly, neonhalak, almacsiga, xipho, guppi)?
Akvárium neonhalak? Mi lehet a baj? 100 literesakvárium gyári 2 csöves világítás ( neoncsöves) sok növény 4 fajta + moha, ( guppi 15 db, neonhal 4, molly 6, anci1, almacsiga 1, xipho 3, platti 2)
Guppi Nöstény? 100 literes akvárium, belső szűrő, növények (jó sok), black molly, guppi, anci, almacsiga, xipho, platti
Almacsiga mikor rak először petét (mennyi idősen a gyengébbek kedvéért)?
Mivel és milyen sűrűn etessem az almacsigát?
Akvárium gondozás? Halak: Neonhal, guppi, anci, almacsiga Víz 22,5 -23,5 C Vízforgató: éjszaka 1 órát megy 1 órát nem, reggel 7 től este 10 ig mindig

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Halak, akvarisztika rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!