Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hólyagcsiga 3-4 órát kibír...

Tofadam kérdése:

Hólyagcsiga 3-4 órát kibír zacsiban kb fél liter vízzel? Továbbá nem fagy meg mert tömegközlekedéssel utazom. Egy pulcsi van nálam és plusz egy szatyor amivel körbe tudom csavarni

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Kibírja simán.
2015. febr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kényelmesen elvan
2015. febr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én metszettem, a metszést kitettem az erkélyre tálastól, 3-4 nap múlva eszembe jutott, hogy kinn maradt, ki akartam dobni erre a tál oldalán mászkáltak a hólyag, postakürt, tányér csigák, nem tudom milyen hőfokok voltak este, nem sokkal lehetett fagypont fölött az erkélyen.


Jó két évig próbáltam tőlük megszabadulni, nem igazán tudtam, most már elvagyok velük, ha egyszer beteszel 1 darabot, onnantól lesznek folyamatosan.

Amennyi bomló dolog van az akváriumodban annyian lesznek, kajatöbblet, bomló levél, barna alga, zöld alga, zöldség maradvány stb

2015. febr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mind túlélte. Egyébként a szaporulatot a pézsmatekim fogja kordában tartani ha minden jól megy :D
2015. febr. 4. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!