Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek ezt mennyiért...

Szerintetek ezt mennyiért tudnám eladni?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom az otthoni árakat, de van egy nagy akvárium díszem amivel nem tudok mit kezdeni. Mennyi lenne az ideális ár ha árulnám?

[link]


( a mérete olyan 55 cm széles és 35 centi magas)


2015. febr. 8. 22:50
 1/5 anonim válasza:

Magyarországon 0-3000 ft

USA / Nagy-Britannia -> akár 150-200 dollárt/fontot megadnának érte.

2015. febr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem. Bár most nézem a valuta árfolyamát és a 200 dollár jelenleg 131 fontnak felel meg. Ez túl sok, mert éppen a napokban vettem teljesen új, és nagyobb akvárium díszt (tengeralattjárót) 40 fontért (üzletben) Így biztos vagyok benne, hogy 131 fontért használtan soha senki nem fogja megvenni. Hiszen 1 éve vettem 30 fontért vagyis 45 dollárért (szintén üzletben)

Ezek szerint otthon Magyarországon nincs kereslet ilyen nagy akvárium díszekre?

2015. febr. 8. 23:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazat adok az első válaszolónak, nálunk nehéz ügy eladni, ha valami fa gyökérzete lenne akkor könnyen el lehetne adni.

Vannak most is mű díszekkel összerakott akváriumok, ezek általában egy hirtelen vásárolt akváriumszettbe kerülnek amik 54-112 liter között mozognak.

Aki 200 liter fölöttit rak össze az már utána olvas, majd olyat rak össze amit a képkeresőben az "akvárium" szó beírása után látsz.

Nálunk inkább dús növényzet, természetes fa, kő, 3d háttér stb természetben megtalálható, vagy a természetet utánzó dekorációk futnak.

2015. febr. 9. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát pl itt elég olcsók nálunk, nézd:

[link]

[link]

[link]


De ha ugyanezt a Westendben árulják, vagy más bevásárlóközpontban, ahova sok divatmajom jár, ott ezek a díszek 5 ezer Ft-ért is elmennének. Ott nem is nagyon lehet találni olcsóbbat.

2015. febr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Így nem látom értelmét, hogy hazavigyem, és értékesítsem.

Felteszem az ebay-re viszik amennyiért viszik. Ha senki nem veszi meg, akkor kuka..

Még egyszer köszi a válaszokat.

2015. febr. 9. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!