Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 54 literes akváriumot szerinte...

54 literes akváriumot szerintetek mennyiért tudok eladni?

Figyelt kérdés
Fluval Szűrővel, melegítővel, SERA aljzattisztítóval, halkiszedővel, fénycsöves tetővel.

2014. febr. 20. 16:25
 1/5 A kérdező kommentje:
+fűtőszál 50 wattos, és van rajta egy ilyen ragasztható hőmérő
2014. febr. 20. 16:27
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

nemakarok rosszat mondani de vettem egy 90literes akváriumot tisztítóval szűrővel és levegőztetővel és pár darab hallal,hőmérővel stb igazából teljes felszereléssel 6ezer ft-ért! én kb 5öt mondanék rá a beépített fény végett!

Ergó boltba 20-25ezer ft újjonan csak az akvárium a fénnyel! érdemes szétnézni a jófogáson és ott egy árat kitalálni rá!

2014. febr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Ha ezt írnád a hirdetésbe, én biztos nem hívnálak fel. Szűrő/világítás teljesítménye?

Amúgy max 9.000.

2014. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem 20 - 30 ezer
2014. márc. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 IwagumiNature válasza:
Üdv! Szerintem is olyan 10.000 körül, attól függ milyen az a szűrő, milyen az állapota a cuccoknak. Újonnan egy ilyen, belső szűrővel 20 körül mozog.
2014. márc. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!