Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 450 literes akváriumhoz...

450 literes akváriumhoz milyen szűrés felelne meg?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Ez a két szett, amit néztem. Vagy megvenném azt, amihez van egy szűrő és mellé még vennék egy másik szűrőt, vagy Azt, amihez semmi nincs és külön vennék hozzá szűrőt vagy szűrőket. Van most egy 165 literes akváriumom egy Atman AT 3338 külső szűrővel, úgyhogy lehet, hogy azt is fel tudnám használni, de arra is gondoltam, hogy azt is meghagynám és mellé lenne a 450 literes. Milyen szűrés kell? Akár a házilag készített szűrés is opció lehet, de csak zárt rendszerű. És az akváriumból sem akarok leválasztani. Arra is gondoltam, hogy Csinálok egy 50 literes szűrőhordót egy valamilyen 2-3000 l/h-s vízpumpával, de a két gyári külső szűrős megoldásra is gondoltam. Hogy lenne a jobb? Milyen szűrőanyag legyen és miből mennyi?

Minden tanács érdekel, mert itt már kicsit bonyolultabb a téma, mint a jelenleginél.


2015. febr. 14. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a hordó jobb.
2015. febr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!