Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az mindegy hogy hova teszem a...

Az mindegy hogy hova teszem a szűrőt?

Figyelt kérdés

Eheim PickUp 2012-t tervezek de jó nagy ezért el szeretném rejteni.Ha a sarokba beteszem és elé-mellé növényt ültetek az jó??

Hogyan állítsam be a vízáramot?

Mikor jó a teljesítmény(1 óra alatt hányszor szűrje meg az egész akváriumot?

meggyire fodrozódjon a víz?



Bocsi mostanában sok kérdést tettem ki csak kezdő vagyok és nem szeretnék semmit sem elrontani.


2015. febr. 26. 18:07
 1/2 lala6 válasza:

Ültethetsz ha gondolod bár ha jól tolja a vizet eléggé imbolyogni fog a növény.

Mindenképpen úgy álitsd hogy körbeforogjon a víztömeg ne legyen lappangó rész ha lehet.

Ezt úgy szokták megoldani hogy kissé az akvárium üveg felé állítják igy az aki vezeti a víztömeget és ha elég erős a szűrő kissé felfelé állítva a fejet tökéletesen fodrosztatja a vizet is.

Célszerü belsőnél 6-7 szeres teljesítménnyel számolni az aki méretéhez képest mert az tuti hogy átforgatja a vizet rendesen úgy is belassul ha kezd tömődni a szűrőközeg.

2015. febr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tedd be jobb, vagy bal hátra, tudsz elé ültetni növényeket azok takarják egy idő után, a kiömlő rész forgatható jobbra-balra, minél messzebbre lője a tisztított vizet az a lényeg, később majd a növények mondják meg merre kell forditani a kiőmlőt.


Helyből én a jobb hátra betett belső szűrőt a bal sarokra irányítom, ha éppen benn kell tartani egy háttér növényt a helyén akkor a front üveg közepére célzok, hogy a visszaverődő áramlás ne engedje ki a növényt,vannak felszínen terülő növényeim.

2015. febr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!