Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik lenne érdemesebb?...

Melyik lenne érdemesebb? Kompresszor vagy légpumpa?

Figyelt kérdés

légpumpánál erre gondoltam:

[link]


2015. febr. 27. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyennel kerti tavat szoktak buborékoztatni, 20-40 sima, 2,5 cm hosszú porlasztó követ meghajt, mellette jó a fogyasztása, 20 watt non-stop az úgy havi 600ft áram, kisebb központi rendszerbe is jó.

Kompresszorba fém kompresszorokat használnak, pl ilyent: [link] halas boltokba is ilyenek vannak.


Szerintem mindegy, a tekercselés, mechanika szokta bírni, tartalék gumi membrán legyen hozzá, lehessen venni külön.

Kerámia dugattyús kompresszort talán a resun csinál, sokat látok a boltban amit tavasok hoznak vissza szervizeltetni, szerintem jobb a gumi membrán.

Utána kell nézni a választotthoz menyi a javító szett.

Az atmanhoz amit linkeltél ilyen a jav készlet: [link]

2015. febr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocs ilyen: [link]


Igazából keresel egy légpumpát, de nézd meg menyi a javító cucc hozzá, nehogy később falnak menj az árától.

2015. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a dugattyús: [link]


Ez a membrános társa: [link]


Csak ennyi a jav készlet: [link]

2015. febr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!