Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 5db kis guppit ma reggel...

5db kis guppit ma reggel vettem észre. (ebből 1 döglött volt) 1cm-esek. Kivettem őket gyorsan, egy dunsztos üvegbe, amibe tettem kavicsot és egy növényt. Nincs most hirtelen másik akvárium. Jól tettem? Vagy visszatehetem a többi hal közé?

Figyelt kérdés
Akváriumom lakói: 2 törpe harcsa, 1 algaevő harcsa, 1 black molly pár, egy xifo pár, kettő lány guppi és egy fiú guppi, 5 zebra és egy leopárd dánió.
2010. febr. 14. 10:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem törpe harcsáim vannak, elrontottam, hanem páncélos harcsáim. :)
2010. febr. 14. 10:58
 2/4 anonim ***** válasza:
persze jól tetted...Nálam is dunsztos üvegbe voltak kb 2 hónapig,akkor már elég nagyok lesznek ahhoz,hogy visszarakd őket.Lámpaoltás után rakd majd vissza a kishalakat(2hónap után),és akkor nem kergetik őket a nagyobb halak.
2010. febr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
jól tetted mert megzabálta volna a többi hal és nem fontos a kavics meg a növény és a kajájukat pedig nagyon apróra törd vagy daráld össze. és náha a vizüket egy pálcikával vagy valaivel kavard meg hogy legyen oxigénjük nehogy aztán attól haljanak meg. :)
2010. febr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2010. febr. 14. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!