Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem tudok dönteni, mégegyszer...

Fütyicukor kérdése:

Nem tudok dönteni, mégegyszer megkérdezem sokat érdeklödtem már, másoktol is. Van egy Jbl cristal profi e 900 4 éves használt 17000 ft-ért. A boltba újonnan olyan 28000 ft?

Figyelt kérdés
Vagy ott a Tetratec ex 800 plus amit találtam 25000 ft ért, az ABC-zoo nevű webshopban?de ha gond van hova viszem,küldöm vissza,ugyanis szlovák cég....szerintetek melyik a legjobb választás?

2015. márc. 3. 09:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2015. márc. 3. 09:57
 2/12 goolky ***** válasza:
Ha csak az aggaszt a második választásnál, hogy szlovákiai bejegyzésű cég árulja, akkor szerintem nincs mitől tartanod. Nincs ennek nagyobb kockázata, mint ha egy magyarországi webshopot választasz.
2015. márc. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Attól h szlovák cég a garancia még működik. Mellesleg felvidéki magyaroké a cég.

A használt is jó választás lehet. Jókat ki lehet fogni.

2015. márc. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha vmi baj van vissza kell küldeni?
2015. márc. 3. 10:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze! Sőt olcsóbban szállítanak mint sok magyar cég. Semmi hátránya nincs , h szlovák cég. Csak előnye, az alacsonyabb áfa tartalom végett. :) Többször is rendeltem tőlük már.
2015. márc. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, én túlságosan régimódi vagyok, de én csak olyan webshopokból rendelek, ahol van lehetőség a személyes átvételre, és ahova, ha baj van, személyesen visszavihetem...

Sok dolgot szívesen veszek használtan, de 4 éves szűrőt már nem vennék, elég bizonytalan, inkább egyszer ruháznék be egy újba.

2015. márc. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És ha az ország másik végén van a bolt előző? Akkor többe van a húst mint a leves...
2015. márc. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6-os vagyok: értelemszerűen csak onnan rendelek, ahova szükség esetén el tudok menni... elismerem, hogy talán kissé régimódi hozzáállás, de ez van... ha pedig annyira fontosnak tartom, akkor bevállalom.
2015. márc. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
közben ezt találtam ugyanott.
2015. márc. 3. 17:00
 10/12 A kérdező kommentje:
2015. márc. 3. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!