Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Papagájsügért vettem de nem...

R42K2000 kérdése:

Papagájsügért vettem de nem tudom mi a baja?

Figyelt kérdés
Vettem 2 papagájsügért és 1. be tetem őket a vízbe akkor körbe körbe úszkáltak utána találtak magúnak egy helyt és lefeküdtek és ott pihentek adtam be nekik kaját akkor ettek reggelre szintén úsztak és most 12ó 00p felé mozdulatlanul feküdnek olyan mint ha meglennének dögölve ez miért van? Vagy ezek a halak ilyenek????

#gond #Papagájsügé
2015. márc. 28. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem gyári hibásak. Vidd vissza őket, hátha kicserélik garanciával.


Lehet hideg a víz nekik, de mondjuk a halakat úgy kellene a vízbe engedni, hogy a zacskóval együtt belerakod és utána pedig mikor átveszi szép lassan a akvárium víz hőmérsékletét szépen kinyitod a zacsit és hagyod had ússzanak.

2015. márc. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

25 fokos víznek minimum lennie kell és azt Magyarországon ősszel télen tavasszal fűteni kell.

2015. márc. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mekkora az akvárium? Milyen a szűrés? Új az akvárium? Ha új akkor volt üresjárat 3 hétig? Mennyi a vízhőmérséklet? Vannak-e még más halak mellettük és ha igen, akkor milyen fajok és hány darab?
2015. márc. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az akvárium 300l-es a víz höm. 27 28 fok van más hal mellete 1 bicolor 2 gurámi 2 black molly 2 kisseb algaev.….



Kulomben ha nam vagyunk az akvárium mellett akkor békésen uszkálnak de ha előtte állok lemerevednek és bezuznak a sarokba és halottnak tettetik magukat ! De ha kaja van jönnek zabálni! Ha ott vagyok az üveg előtt vagy nem!!!!

2015. márc. 28. 22:27
 5/8 A kérdező kommentje:
Van külső keringető és 2 levegőztető és csak élő növény!
2015. márc. 28. 22:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Sokáig félősek lesznek, ha csinálsz valami "beálló" szerűséget, kövekből, cserép, akármi, olyan ahova be tudnak bújni, akkor bátrabbak lesznek, biztonságérzetet ad nekik.

Amint megcsinálod, beparkolnak, és onnan lesnek kifelé, amíg nincs ilyen eléggé stresszesek lesznek.

2015. márc. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van búvóhelyük onnan kukkolnak !És még sokáig félősek lesznek?
2015. márc. 29. 11:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha van nekik búvóhely, akkor megvan a biztonságérzet, oda mennek vissza ha félnek, idő kell nekik, majdnem csapathalak, ha 1 felbátorodik akkor megy majd a másik is, függnek egymástól, olyanok mint az öves diszcsikok, azok csinálják még ezt.
2015. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!