Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezek mellé milyen halakat...

Ezek mellé milyen halakat lehet tenni?

Figyelt kérdés

4 sziámi ormányos márna

4 neon

4 guppi

1 betta

1 kék gurámi

2 algaevő


165l az akváriumi. Mit tehetnék melléjük? Valami garnélán gondolkodtam vagy pillangó sügéren.



2015. ápr. 4. 11:25
 1/7 cerámia válasza:
Esetleg plattikat,szumátrai díszmármákat,vagy még guppit :)
2015. ápr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szumátrai díszmárnákra már én is gondoltam,de a hogy jobban utána olvastam kiderült, hogy csipkedné a guppikat.
2015. ápr. 4. 16:03
 3/7 anonim válasza:
Hogy kerül a kulcsszavak közé Orbán Viktor? o.O
2015. ápr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Róla neveztem el a bettát!
2015. ápr. 4. 17:46
 5/7 cerámia válasza:
Nálam nem csipkedik egymást!
2015. máj. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A garnélát megenné a betta, a kék gurámi, meg az ormányos márna is. Neonból vegyél még legalább 6-10 db-ot. 4 neon az semmi, csapathalak. Szerintem ennyi hal elég, főleg h a szűrésedről nem is tudni semmit.
2015. jún. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 raptorus ***** válasza:

Az algaevők ha Ancistrusok, akkor az elég lehet, ha megnőnek (egyébként is érdemes lehet várni, hogy kiderüljönek az ivarok)..a betta, gurámi az saccra rendben van, a guppik s a márnák is rendben vannak. A neonok mellé vegyél még többet, akkor mutatnak szépen s érzik jól magukat, ha 8-10-n legalább vannak.

Talajtisztításra, lehulló kaják eltakarítására esetleg még elférne egy csapat (4-6) kisebb termetű cory, de egyébként, ha a szűrő, fényviszonyok, növények rendben vannak, akkor cucc kis akvárium lehet! :)

2015. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!