Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Használt szűrőknél megvan az...

Használt szűrőknél megvan az oka h miért nem adják el hozzá a csöveket, illetve esőztetőt/ kosarat? Mindenhol csak magát a szűrőt árulják.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Java részt külföldi lomtalanításból valók, ott meg a lomtalanító brigád nem biztos, hogy ért a szűrőkhöz, nem hozza el a csöveket.
2015. ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ha meg ezeket megveszem hozzá külön (ha egyáltalán meglehet), akkor meg kb. már újat is vehetnék gondolom...
2015. ápr. 5. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, előfordul, hogy már nem ér meg megvenni.


Ez az egész valahogy úgy néz ki, hogy felkel mondjuk a német reggel, kiteszi a megunt szűrőt a lomtálanitásba, kiveszi a szűrőanyagot, át teszi az új szűrőbe, mert baktériumok.

Vissza slattyog a papucsában, leveszi a tömlőt a szívó, nyomó ággal, bele egy szatyorba, majd azt is kiteszi, ezt a szatyrot nem hozzák el a lomot átnéző emberkék.


Utána van az, hogy valaki megveszi tőlük bolhapiacon a szűrőt, behozza, eladja, innentől meg virágzik a szűrő alkatrészek piaca.


Nekem példa vannak tetra ex.. szűrőim, egyiket komplett 10.000.ft ért vettem, ha eladnám, tuti szétbontanám, külön szűrőanyag, kosarak-vödör-motor, csapok, tömlők-idomok, sokkal jobban ki lehet jönni.


A tömlőket amúgy nem nehéz pótolni, gazdaboltban 400 ft volt egy eheimhez a tömlő, a szívó nyomó oldal már nehezebb ügy, az okozott nekem is fejfájást.

2015. ápr. 6. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"a szívó nyomó oldal már nehezebb ügy"


Az idomokra gondoltam.

2015. ápr. 6. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!