Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tegyek ha a halam kiugrál...

Mit tegyek ha a halam kiugrál az akváriumból?

Figyelt kérdés

Már vagy 6 hónapja nálam van a halacska de sosem csinált ilyet. Ma kitakarítottam az aksit picit magasabbra került a vízszint mint szokott. Lehet hogy ez a baj??

Vagy ha nem akkor mit tegyek??


2010. febr. 20. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
tegyél az akváriumra egy üveglapot:):) Vagy átmenetileg egy könyvet, ha a fény az oldalára megy:)
2010. febr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a legjobb megoldás tényleg, ha üveglappal lefeded az akváriumot, úgy azt is elkerülheted, hogy bármi beleessen. Az én halaimnak is szokása, hogy ugráljanak, de így megelőzhető a baj.
2010. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Lehet hogy a magas vízszint is közrejátszik, hagyd alacsonyabban akkor valószínű nem tudja átugrani a peremet. Egyébként régen mikor még tartottunk aranyhalat nekünk is előfordult hogy kiugráltak, nem tudom miért lehet. Az egyik sajnos pont este csinálta és reggel mikor észrevettük már késő volt.
2010. febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Le kell Fedned üveg lapal
2010. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fedd le üveglappal, akkor nem ugrálnak ki.


Magas vízszint? Attól függ, milyen halad van, például a baltahasú lazac, vagy a zebradánió akkorát képes ugrani, hogy teljesen mindegy a vízszint magassága.

2010. febr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!