Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen talajt tegyek az...

Milyen talajt tegyek az alábbi halakhoz/növényekhez?

Figyelt kérdés

2 molly, 3 guppi, 3 páncélos, növények fodros vízikalász és anubias.

Jelenleg folyami kavics van, ezt szeretném leváltani. Bazaltot szerettem volna, de arra nem mehet talajlakó. Valamivel fel szeretném dobni az akváriumot, ami lehetőleg nem kvarchomok, mert abba belerothadnak a gyökerek.



2015. ápr. 23. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Növényzet szempontjából előnyösek az agyag talajok, én 2012 óta jbl manadot tettem mindenhova, páncélos harcsáknak is jó, 4000ft körül van a 10 literes, 3 évnél biztos, hogy többet bír, nálam nem látszik, jelentkezett 3 év után semmi negatívum.


Érett akváriumba bármit teszel előtte alaposan áztasd ki, nem hátrány ha 1-2 hétig ázik, néha megkevered, cserélsz fölötte vizet, akár egy vödörben.

2015. ápr. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!