Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Gombakirol. Jo dolgokat is...

Gombakirol. Jo dolgokat is kérek . Milyen hal tartható egy gömbakiban? : -aranyhal tom h nem -az szimá vitrohláshal nem xeretnék. és még mit lehet? Vagy mit rakjta ksztetek még a akiba?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
SEmmilyen, tilos a Gömb ! EU-s szabály!
2010. febr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Haltartásra nem igazán alkalmas, de ha egyszer tombolát akarsz csinálni arra jó lesz.
2010. febr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tegyél bele növényt meg egy két almacsigát mást nem tudsz :P
2010. febr. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Salx Narval ***** válasza:
Ha téged nem zavar, hogy torzít, akkor hím gupikat és R-S garnélákat tarthatsz benne pl.Egy szivacsszűrő kellene bele és egy jó kupac jávai moha.
2010. febr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmilyren halat nem tarthatsz benne,én red cherry garnélát sem gondolnám,a csiga nem rosz,az almacsiga szép,és nem lát,csak a fényt érzékeli,vagyis nagyon homályosan lát.Őt nem zavarná a torzítás,mehetbek bele növének még,talaj,és felszerelés és kész,vagy ha csinálsz mondjuk egy 20literes rc garnélás alváriumot a gömbakváriumban jól lehet algát nevelni kövekre:) avagy teszel bele kaktuszokat,és amit boltba is lehet kapni,uygan iylen formában,h gömbaki,kaktusz és köré teszek kagylókat me ilyesmit,na te is tehetsz köré kagylót,és kész,bár én nem tudom a kaktuszhoz hogy megy a kagyló...Inkább kaktusz kaktuszföldbeés a felső réteget egy pár centisen lezárod homokkal,és mindjárt sivatagosabb:).
2010. febr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

:P

nekem is 8 Literes gömbakváriumom van.

szülinapomra egy szögletes akit szeretnék.....

igaz már 2 éve él benne 1 kb. 5 cm-s és egy kisebb hal...

jol elvannak... vann benne kavicsok (nagyon aprok)...

vízszürö nincs benne...növénybukor(ebben mindig elbujnak) .. és olyan kőből faragott alagút...

IGAZ sokan mondják hbe van tiltva és hogy torzít meg hogy vékonyüvegő( va nvastag is :P ) ..


ez mind IGAZ ...


de jol elvannak

nem zavarodik össze benne ezt el hiheted.

jol erzik maguakt benne ez is biztos.


velünk Tv-znek XD ... de hát ez van

sztem megfelel de szogletesre fogok váltani

2010. febr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hiába ellenzik annyian a gömbakváriumot...100bol 99 ellenzi és van 1 makacs aki kötözködik hogy de,az megfelel.
2010. febr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
de .. .azt az 1-et rámértetted ? :p
2010. febr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!