Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha kiugrik a halam az akvárium...

Ha kiugrik a halam az akváriumból akkor el tud ugrálni? És milyen messzire?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem már ugrott ki egy vitorlás.:(( kb.4méterre találtam meg másnap. Szerintem függ attól is hogy mekkora a hal.
2010. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nemhiszem, hogy víz nélkül életben bír mardni, főleg még enegriát is kifejteni.Nem valószínű, hogy Te a vízalatt messzire el tudnál ugrálni, miután beleugrottál. :D:D
2010. febr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha az a sivatagban élő nem tudom milyen halad van, aminek van lába, mert alkalmazkodott a sivataghoz, akkor az nem csak, hogy kiugrik, hanem még a szomszéd macskáját is meg fogja enni, ugyanis a vadonban is ragadozónak számít.
2010. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hát kb olyan 3-4 centis kis sárga halacska:D
2010. febr. 24. 20:26
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
kapd el most ugrik !!!!
2010. febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Az nem hal, beleejtetted a kukit az akváriumba, aztán véletlenül meglökted xd.
2010. febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
k@be:P
2010. febr. 24. 20:44
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálam gyöngygurámi ugrott ki, és a szoba másik végében találtam meg, hálistennek még időben, de eléggé kiszáradt a padlófűtés miatt.
2010. febr. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Salx Narval ***** válasza:
Egy átlagos méretű szobában, akárhol lehet.Még a bútorok alatt is.
2010. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem egyébként a csíkjaim csináltak ilyet még régebben. Na azok nagyon tudtak, elég volt kis időre úgyhagyni őket... Egyszer láttuk... mint géppuskából kilőtt golyó... Ha esetleg nem tudná valaki, hogy melyik halakról beszélek:


Leopárdcsík:


[link]


a másik egy ehhez hasonló, sajnos fajtájára nem emlékszem pontosan, mindenesetre minden nehézség nélkül tartható akváriumban, ha nem akarjuk külön szaporítani:


[link]

2010. febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!