Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valami baj van az akváriumban...

Valami baj van az akváriumban a halakkal?

Figyelt kérdés
Most vettem észre, hogy nagyon zavartak a halak, a márnáknak szinte almazöld színűek a csíkjaik, bebújtak a fűtő alá és furán viselkednek, idegesek, össze-vissza úszkálnak. Az egyik dániónak nincs meg az egyik szeme, tiszta horror van itt. Mitől van ez? Betegség lehet? Nem is esznek. Aggódom!
2010. febr. 24. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Esélyes hogy fáznak 24-25 fokos legyen a víz. A dániót meg szedd ki, mert ugyis meghal és csak a vízben fog büdösödni.
2010. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a fűtő működik, 25 fokon megy. nem hiszem, hogy ez a baj.

tényleg vmi van odabent. sötétkékek a dániók.... nem láttam még ilyennek őket.

2010. febr. 24. 21:59
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
Csinálj 50%-os vízcserét és mielőbb kezd el a kezelést.Küldök egy ismertetőt, azt hiszem rá illenek a tünetek a halaidra. [link]
2010. febr. 25. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
A bélgyulladás is hasonló tünetekkel jár.Kezelése: Szintén 50%-os vízcsere és Aqafurán.Ennél a betegségnél a hastájék megduzzad a halak nem esznek, besötétedik a színük és riadtan úsznak.Sajnos nehéz pontosan meghatározni a problémát.
2010. febr. 25. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nincs megpuffadva a hasuk, és a plattyknak pl semmi bajuk, ők ettek is és nyugisak voltak. hát nem tudom mi a fene lehet ez. remélem helyrejönnek!
2010. febr. 25. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!