Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van 4 db halam és nem esznek...

Dioxyde kérdése:

Van 4 db halam és nem esznek csak élő halat más nem érdekli őket, mit tudok csinálni velük, hogy elfogadják a fagyasztott eleséget? Most azon gondolkodom veszek pontyot vagy keszeget felkockázom a húsát és bedobálom nekik hátha az bejön nekik.

Figyelt kérdés
2015. máj. 19. 19:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tubifexet nem eszik meg? Élve be lehet tenni a hűtőbe és abból tudsz adni nekik napokig.
2015. máj. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
az túl pici 30-35 centisek kb
2015. máj. 19. 19:51
 3/16 Salx Narval ***** válasza:
Elég sok helyen árulnak fagyasztott apró halat, 4-5 cm tengeri hal, érdemes kérdezgetni az árusokat hátha felétek is van. 1kg kb 1000Ft ezek emberi fogyasztásra szánt apró halak, amúgy tök finom ropogósra sütve.:D Talán ezek jobbak mint a darabolt ponty, bár nem írtad milyen halakat szeretnél etetni, gondolom valami vadvízi rabló halakról van szó.
2015. máj. 20. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen tudom,hogy van fagyasztott hal csak nálunk elég gyenge állatbolt van a legközelebbi ahol van fagyasztott hal az jó 1-1,5 órás út úgyhogy ha arra járunk majd onnan fogok hozni fagyasztott halat,de addig gondoltam ilyen megoldásra.
2015. máj. 20. 10:46
 5/16 anonim ***** válasza:
Nagyobb lárvákat, gilisztákat próbáltad már?
2015. máj. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
gilisztát igen a többiek eszik is ezek meg semmi ott tekereg a fejükön, mellettük nem foglalkoznak vele....
2015. máj. 20. 11:46
 7/16 anonim válasza:
Milyen halakról van szó?
2015. máj. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
polypterusok
2015. máj. 20. 18:42
 9/16 Salx Narval ***** válasza:
Az nem semmi.:D Velük kapcsolatban semmi ismeretem nincs, élőt még nem is láttam. Érdemes lenne felkeresni a halast akitől vetted, hogy mivel etették kishalon kívül. Úgy gondolom, hogy talán az esti, számukra aktív napszakban jobban elfogadja a kaját, azt írják nem válogatós de időbe telik amíg megszokják a helyet. Szerintem próbálkozhatsz bármivel amihez hozzájutsz,hátha elfogad valamit. Pl rák, csiga, hal, haldarab, giliszta,élőhal, lárva, azt írják a pellettel is etethető. Szóval próbálkozz. Sok sikert ezekhez az igazán érdekes halakhoz.
2015. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
vadon befogott halak az a probléma főleg.Mű kaját vagy fagysztottat életben nem láttak még.
2015. máj. 20. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!