Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek is gyalázatos a...

Szerintetek is gyalázatos a Tropicarium?

Figyelt kérdés

Kb 10 éve voltam ott legutóbb, akkor a korallok hiányát, az akváriumok összecsapottságát, kevés növényt, beteg halakat azzal indokolta még apám, hogy nemrég nyitottak, még "nem állt be"

Nos barátnőmmel ma elmentünk megnézni, gondoltam egy élmény lesz, mert 10 év alatt már csak "beállt" a sok akvárium, és nagyot csalódtam. Össze van csapva az egész.

Borzalmas.


2015. máj. 23. 22:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ez a Haus de Meeres tényleg elég érdekes, ha legközelebb arra járunk megnézzük :)

A sok műnövény tényleg elképesztő, meg az is, hogy a korallok hiányát az elején arra fogták, hogy még nem tudták betelepíteni, aztán azóta is csak műkorallok vannak.

2015. máj. 24. 14:17
 12/13 anonim ***** válasza:
Fura, hogy a tropicariumban műkorallok vannak. Arra nem is emlékszem. Volt ott régen valami mű krokodil szobor is. Azt is olyan hülyeségnek tartottam. Lehet megint meg kéne nézni, hogy jobban emlékezzek mi a szar van ott :)
2015. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A haus de meerest szerintem egyszer mindenkinek meg kellene néznie.
2015. máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!