Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Melyik jobb?

Mi a véleményetek? Melyik jobb?

Figyelt kérdés
Tervezzük hogy elmegyünk majd a tropikáriumba vagy a medveparkba szerintetek hová lenne érdekesebb menni? ha lehet akkor indokot is kérek

2013. márc. 23. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:

> szerintetek hová lenne érdekesebb menni?

Érdekelnek a medvék? Ha annyira nem, akkor a tropikáriumba.

2013. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bocsi elírtam érdemesebb
2013. márc. 24. 17:39
 3/8 szivárvány r. válasza:

A TROPIKÁRIUM



cápák

óriás halak

stb.

2013. márc. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Serenity-cica ***** válasza:
korfüggő is. én a tropicariumba mennék, mert érdekesebb. medve, farkas, stb. az állatkertben is van, de ott nem látsz egy csomo nyulfejet a farkasok között.
2013. márc. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem rég voltam a tropikáriumba, számomra egy kicsit csalódás volt sokkal többet vártam volna! 14/L
2013. márc. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Serenity-cica ***** válasza:
azert jobb, mint a lefejezett nyulak.... bar mezzel etetheted a macikat.
2013. márc. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Gyerekkel? Szerintem mindkettő jó. Ha jó idő van, akkor Medvepark, mert nagyon jó kirándulásnak is, lehet etetni a medvéket, meg kisvonatozni...

Ha rossz idő van, akkor meg a fedett Tropicarium.

Mindkét helyen voltam gyerekkel és anélkül is, szerintem egyik hétvégén ide, másikon meg oda menjetek...

2013. márc. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Üveges válasza:
Mindenkébb Medvepark.Sokkal jobb.A medvék aranyosak és lehet őket eteni.Ha gyerekekkel mész akkor azt ajánlom.
2013. ápr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!