Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 10 literes akváriumban 2...

10 literes akváriumban 2 darab 5 centis aranyha. A hely hiánya miatt haltak meg?

Figyelt kérdés

Nem vagyok halas nem is szeretem őket, de ahol dolgozom most lettek ezek a halak, az egyik valami gülü szemű a másik ilyen fátyolos farkú.


Múlt hét vasárnap jött az első két hal, szerdára mind a kettő elpusztult. Ráadásul fura tej színű volt a vizük.


Mivel aznap vettek két másik halat, én kipucoltam az akváriumot, leforráztam a köveket, meg alaposan kimostam mindent. S lehűtött forralt vizet tettem be. Azóta kristálytiszta a víz, az új halak elvannak, de senki nem törődik velük. Ma is nézték, hogy az egyik a köveken fekszik s alig mozdul. Éhes volt szegény, mert kaja után megint úszik.


Van az akváriumban beépített levegőztető vagy mi, ami forgatja a vizet, meg fény is van, és valami élő vízi növény. Amiket itt olvastam, nekem az jött le, hogy kicsi nekik a hely. Vagy nem?


2015. jún. 8. 14:42
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ez az akvárium [link]
2015. jún. 8. 16:20
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta kínzókamra, festett talaj...Inkább ajánlom a garnélákat azokat pótolni sem kell mivel szaporodnak és szépek is.Van több színváltozatuk, kék(blue jelly),sárga(yellow fire),vörös(sakura),átlátszós vörös(red cherry),átlátszó vörös csíkos(rili) stb
2015. jún. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Atya úr isten!

És ezt tanulják a gyerekek.


Komolyan mondom, mikor ilyen hozzáállást látok, arra gondolok, hogy a fáról való lemászással visszafele fejlődött az emberiség.

Mert az állatok sem ennyire agyalágyult és kegyetlen lények.

2015. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Salx Narval ***** válasza:
Sajnállak, hogy ezeket a dolgokat végig kell nézned és gyakorlatilag nem tudsz tenni ellene.
2015. jún. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én kilopkodnák őket belőle majd elajándékoznám valami tavasnak, majd megunják hogy mindig eltűnnek.
2015. jún. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
vagy sunyiba mindig piszkold be a vizet valami rájuk nem ártalmas dologgal, pl áztass ki egy kis üvegben kókuszrostot és öntsd az akváriumba, nem szép látvány az biztos.Esetleg kiszeded őket és a helyükre teszel valami szerves anyagot mely egy elpusztult oszladozó halra hasonlít.
2015. jún. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszi az új tippeket, de már ez a kettő is elpusztult. Jövőhéten jönnek az új halak...
2015. jún. 10. 20:15
 18/18 A kérdező kommentje:
A gyerekeknek sajnos teljesen természetes, higy az állatok azért vannak, hogy játszanak velük, s ha elpusztulnak, kapnak másikat. A szülők szavaival élve azért, hogy felelősséget tanuljanak... Már csak másfél hónapig kell nézzem, hogyan teszik tönkre ártatlan állatok életét, aztán haza megyek a normális mentalitású családomhoz.
2015. jún. 10. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!