Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit adjak a halnak enni, ha...

Mit adjak a halnak enni, ha nincsen halkaja?

Figyelt kérdés

szomszédom elutazott, és megkért, hogy adjak a halainak enni, de halkaját nem adott. mit adjak a halnak enni, és mennyit? sajnos abszolút nem értek a halakhoz.

3 hal van, de nagyon kicsik, csak pár cm-esek. fogalmam sincs hogy milyen fajtájúak.


2010. márc. 2. 18:24
 1/9 anonim válasza:
Nem vagyok szakértő, de szerintem a legjobb amit tehetsz az, hogy veszel nekik való kaját. Ha elmondod a kereskedésben az eladónak, biztos tudja milyen halakról van szó. A számlát meg majd benyújtod a tulajnak. Jobb, mint ha éhen halnának.
2010. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak sajnos nemtudok állatkereskedésbe menni, holnap se, sajnos nincs itt a közelben, mert egy kicsi faluban lakok, messze a várostól...
2010. márc. 2. 18:38
 3/9 anonim ***** válasza:

3-4 napig kibirják,ha van növény megrágcsálják.

Hozass egy ismerösöddel.

2010. márc. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
én pici kenyeret szoktam adni ha nincs halkaja. DE CSAK ICI PICIT:D
2010. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg apróra zúzott salátalevelet adhatsz nekik.
2010. márc. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kenyeret semmiképpen se adj,soha,semilyen mennyiségben.

Felpuffadnak és meghalnak tőle.Ha van uborjád,salátád,káposztád akkor nagyon apróra(kisebbre mint a sajtreszelő csinál) vágd hel,és abbol nagyon minimálisat adj 2naponta nekik,amíg nincs halkaja,de sztem inkább nézz körül az aki körül,a fiókokba vagy ajtó mögé(az akiálványnál) tuti a környéken lesz a kaja.Ha megvan,5perc alatt amennyit megesznek annyit kell adni.Ez egy nagyon minimális mennyiség 3 kishalnál.negyed kanálnyi sincs.

2010. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ne savanyított uborkát adj :D nézz körbe a lakásban vagy hivd fel hogy hol van a halkaja
2010. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Salx Narval ***** válasza:
Fel kell hívni és meg kell kérdezni hol tartja az ennivalót,mint ahogy már írták.Ha csak pár napról van szó és nem éred el telefonon, akkor semmit ne adj nekik.Simán kibírják egy hétig is algán.Nagy bajt csinálhatsz, ha túleteted őket és belerohad az étel a vízbe.Talán akad valaki a faluban aki tart halakat, tőle is kérhetsz segítséget.
2010. márc. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kukoricát is adhatsz
2010. márc. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!