Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az egyik márnám szeret a...

Az egyik márnám szeret a szűrő tetején pihenni. Ez ugye nem jelent rosszat?

Figyelt kérdés
2015. júl. 6. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen márna attól függ? Pl szuminál baj, kifejlett ormányosnál nem.
2015. júl. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Silver Flying Fox ő nem tudom hova tartozik?
2015. júl. 6. 18:46
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Bajnak nem baj, ha jól szűrt, jobban mondva túlszűrt és megfelelő méretű,(min 2-300 liter 5-6db hal) dús növényzetű akváriumban kis csapatban tartod. Hasonlóan az ormányos márnához ezek is szívesen pihennek szélesebb leveleken, gyökereken a szűrő tetején is. Kényesek a kevert tápokra, alga és növénevő ezért zöldségel és spirulinával etesd ha kevés az alga, különben egyes növényeidet megeheti (kedvence a jávai és májmoha de szereti a tüskéshínárt is):D . Az akváriumot mindenképpen fedni kell mert ugrálós, főleg ha szűk a hely és ettől ingerült. Szép nagyra nő, én békés halnak ismertem meg csak egymást csesztetik kicsit. Még ha adhatok egy tanácsot, fontos lenne lágyítani a vizét és a szűrőre kellene készíteni egy esőztetőt, mármint ha nincs.
2015. júl. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat. Ők 3 évesek egy fiú és egy lány. A nőstény szeret a szűrő tetején pihenni, de mindig. Két szűrőm is van ehy Eheim 2010 és egy esőztetős kisebb szűrő,. Megvannak egymással néha kergetőznek, de jól érzik magukat. Csak azért tettem fel ezt a kérdést,mert azt mondják,hogyha kevés az oxigén a vízben a szűrő közelében szeretnek tartózkodni.
2015. júl. 7. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!