Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért kergeti a nőstényt a...

Miért kergeti a nőstényt a hím bettám?

Figyelt kérdés

Tegnap vettük őket,rajtuk kivül nincs más hal az akváriumban.Tegnap még nem kergette csak együtt úszkáltak követték egymást. Ma meg néha elbújik a hím majd előjön,és felemeli a csukjáját és ugy kergeti meg csipkedni próbálja a nőstényt,aztán megint elbújik. Szerencsére a nőstény gyorsabb.

Miért csinálja ezt??



2015. júl. 12. 20:23
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Igen utánnanéztem és nem is raktam mellé más halat de azt nem gondoltam hogy a nőstényt is bántja

Már különraktam a nőstényt

a hím elkezdett fészket csinálni

mennyi ideig csinálja átlagosan?

2015. júl. 13. 11:39
 22/24 anonim ***** válasza:
A korábban említett 4 halamból eddig 1 volta amelyik épített habfészket, de ő folyamatosan, nőstény nélkül. Rajta kívül egyik sem építkezett, a mostani sem csinálja, neki sincs nősténye.
2015. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Nekem építi a habfészket

csak azt veszem észre hogy akkor mikor nincs senki a szobában...

2015. júl. 13. 17:09
 24/24 A kérdező kommentje:

Hogy néz ki mikor becsíkozódik?

Annyit tudok h függőleges de milyen vastag meg milyen szinű?

Az én nöstényem sötétkék es vannak rajta citromsárgás függőleges kb 3-4 mm vastag csikok

az az?

2015. júl. 13. 21:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!