Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A héten vettünk egy fiú...

A héten vettünk egy fiú bettát több különböző hal mellé (rézlazac, razbóra, páncélos harcsa, üvegharcsa, királylazac). Szerintetek hiányzik neki egy lány is, vagy elvan így a többi fajta hallal?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
a bettákat alapvetően egyedül kellene tartani. lányt csakis akkor vegyél mellé, ha rengeteg növény és sok búvóhely van az akváriumban, különben pár nap alatt széttépik egymást.
2010. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valaki ott meg fog halni szerintem, legalábbis barátnőmnek a Bettája mindig kinyírta a többi halat (míg az aranyhal szét nem tépte.) Amúgy meg ne vegyél neki még egyet, mert akkor búcsúzkothatsz.
2010. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a betta hímek nem támadják a betta nőstényeket, egyedül sem kell tartani őket, bár ez szokás, de:


ha nincs elég búvóhely akkor tényleg nekieshet más leginkább nagyobb úszójú halaknak. előszeretettel piszkálja pl. a nagyobb uszonyú guppikat :(


a lényeg hogy lég nagy akvriumod legyen és ne legyen tólzsúfolt mert akkor gond lehet:(

2010. márc. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a betta békés hal. nekem együtt van a neonokkal, ancikkal, pleco-val pillangóhallal, guppival, és még mindenki él:)))) ja, és van 2 lány betta is.
2010. márc. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!