Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 70 L-es akváriumban...

Egy 70 L-es akváriumban maximum mennyi hal tartható?

Figyelt kérdés
Jelenleg 5 neon hal, 1 guppi, 2 xipho, 2 black molly, 2 harcsa, 2 algázó és 2 lazac (konkrét nevüket nem tudom).

2015. júl. 14. 14:07
1 2
 11/14 Salx Narval ***** válasza:
72%
Hát akkor csak olvasgass és ezt komolyan mondom. Amit eddig sikerült összehoznod az katasztrófa, akárhol olvastad, akárki tanácsolta. Komolyabb akvaristák ilyen összeállítást nem tanácsolnak ez tuti, ezt azért érdemes szem előtt tartani és máshol érdeklődni. Mivel én is csak azt tudnám tanácsolni, hogy a felét ki kellene szedni, a többiből viszont venni kellene még, így gondolom nem érdekel a tanácsom, nem is részletezem tovább. Egy tanácsot mégis adnék, olvasd el a jelenlegi halaid igényeit és máris tudni fogod, hogy csúnyán megvezettek.
2015. júl. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A szűrőd se bírna el ekkora mennyiségű hal ürülékének nitráttá bontásával, a zsúfoltság csak másodlagos. Elég makacs vagy. Hány éves vagy? Én 13 körül voltam ilyen. Ezt olvasd le kezdésnek.


[link]

2015. júl. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
;) lett jobb informátorom :)
2015. júl. 18. 10:22
 14/14 A kérdező kommentje:
ja és olvastam a könyveket :D ami belinkeltél azt is :)
2015. júl. 18. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!