Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akváriumot lehet a padlóra...

Akváriumot lehet a padlóra helyezni állandó jelleggel?

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Miért ne lehetne?
2015. júl. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha belegondolsz, hogy vannak olyan kávézóasztalok amiknek az alja egy komplett akvárium, meg is van válaszolva a kérdésed :)
2015. júl. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak kell alá polifoam, vagy valami ruganyos.
2015. júl. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt nekem padlón az ablak alatt. Csak úgy tudtam cserélni a vizet benne, hogy egy edénnyel meregettem ki.


Lehet ezt automatizálni is azért:

Fogsz egy vízpumpát és ráhúzol egy csövet. A pumpát bedobod az akváriumba teszed, a cső másik végét meg egy vödörbe lógatod, ami mellette van és akkor a pumpa kinyomja a vizet a vödörbe.


Aljzatot porszívózni ezzel így nem lehet, csak ha felkevered a talajt, aztán leszívod a vízpumpával a felkeveredett port, hát úgy lehet végülis ügyeskedni vele.


Vagy kell venned egy motoros aljzattisztítót, csak azok nagyon hamar elromlanak.

2015. júl. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!