Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitől van az, hogy a guppim...

Mitől van az, hogy a guppim fejjel lefelé, függőlegesen, , úszik, ,?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem halott.
2010. márc. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem az! :D Ha adok nekik enni, akkor mindig odaúszik rendesen ahogy kell, de utána mindig ilyen furán úszkál.
2010. márc. 7. 21:05
 3/12 anonim ***** válasza:
úszóhólyag betegség. az enyém is ugyanezt csinálta, hetekig. aztán elpusztult szegény.
2010. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És ezt honnan kapta el? Mert eddig nem csinálta. A többi hal is elkaphatja???
2010. márc. 7. 21:08
 5/12 anonim ***** válasza:
google a barátod:) írd be hogy úszóhólyag betegség. többnyire nem fertőző... bár ahogy elnézem, a mollim is hasonlóan csinál. nem igazán értem, mert a többi guppi meg ancinak semmi baja :S
2010. márc. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: Ismerem a googe-t, viszont ha mindent ott keresnénk akkor mi értelme ennek az oldalnak? Nem azért van, hogy az ember kérdéseket tegyen fel? Ha meg nem akarsz válaszolni, csak okoskodni, hogy google így meg úgy , akkor nem kell válaszolni!!! Köszi...
2010. márc. 7. 21:13
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
-.-' az utolsó válaszoló egyben az első és a második is, aki segített neked. Ha nem vetted volna észre. Bunkókám. És nyilván nem fog itt neked elkezdeni magyarázni, ha pár kattintással magad is megtalálhatod a választ.
2010. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
(google-t)
2010. márc. 7. 21:15
 9/12 A kérdező kommentje:
-,-
2010. márc. 7. 21:16
 10/12 anonim ***** válasza:

amúgy nem én vagyok az első, csak a második meg az utána lévő. én csak a betegséget írtam, azt nem, hogy halott :) de tényleg, én leírtam neked, hogy mi lehet a baja, fejből én sem tudom hogy mitől lehet, viszont a net tele van ezzel...

szóval ahelyett, hogy én másolom ki az egészet, nyugodtan írd be te is a keresőbe!

2010. márc. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!