Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit adjak egy kb 6-7 centis...

Toma781 kérdése:

Mit adjak egy kb 6-7 centis süllőnek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 8. 16:34
 1/3 Salx Narval ***** válasza:
Gilisztát, csontit, esetleg az orra előtt mozgatott nyers haldarabkákat, bár ebben a melegben, idegen vízben, nem sok esélyt látok arra, hogy egyen. Szerintem kár volt hazavinni, de ez csak az én véleményem. Biztatnálak, hogy vidd vissza mielőbb. Előre is, köszi.:D
2015. aug. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Platypus ***** válasza:
A vörös szúnyoglárva és a tubifex jónak tűnik kezdésnek, a vadon fogott halak sokszor csak mozgó kaját fogadnak el az elején. Aztán lehet szépen lassan átszoktatni ragadozó sügereknek való tápra. Viszont ahogy az előző írta, a süllő nem igazán akváriumi hal. Meg lehet oldani, ha valaki nagyon akarja, de pár százezret rá kell költeni a megfelelő akváriumra.
2015. aug. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget

Nem fogtam hanem a tavunkban született csak be kellett temetni a tavat

2015. aug. 11. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!