Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem túl sok ennyi hal, ekkora...

Nem túl sok ennyi hal, ekkora akváriumba?

Figyelt kérdés

2 repülőróka,5 neon, 2 zebradánió,3 sziámi és 2 aranyhal az akvárium 30 literes.

Tom az aranyhalnak nagyobb kel most akarok beszerezni egy nagyobb aksit.


2010. márc. 8. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mintha 2 néger, 5 kínai, 2 japán, 3 indiai és 2 magyar ülne a szobádban. Szerinted sok? Persze hogy sok. Nekem 30 literben 2 hal van. A sziámi az sziámi harcoshal? Csak mert akkor nem sokáig lesz már ilyen népes a populáció. Szóval sok. Ha ennyi halad van akkor vagy egy 100 literes aksi kell, vagy szerezz be több kicsit, a sziámi harcosokat meg el kell különíteni mert kinyírják egymást. Nem véletlen vannak a boltban is külön :)
2010. márc. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha tudod a választ minek kérdezel?:S marha kicsi ennyi halnak egy 30 literes aksi.... az aranyhalakról inkább ne is beszéljünk:( minimum 100 literes akvárium kéne nekik.
2010. márc. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

halálra ítélt halak.pl aranyhalnak nem csak hogy nagyobb akvi kéne hanem más hőmérséklet stb

dánió csapathal min 6ot kellene tartani neon ugyan ezsziámi ormányos vagy sziámi harcoshal vagy sziámi micsoda?

2010. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akk írom ugy a sziámit h betta imbellis de sztem nem naon tuggyátok mi az mert nem lehet kapni a boltokban csak naon kevés helyen
2010. márc. 8. 20:06
 5/7 A kérdező kommentje:
ennél a fajnál a hímek nem bántják egymást de am azért irtam oda h most akarok beszerezni egy nagyobbat h ne oltsátok a fejem de látom mind1 mit írok.De am már kinéztem egy 112-eset
2010. márc. 8. 20:09
 6/7 A kérdező kommentje:
de am azér irtam h sziámi mert azthittem nem keveritek össze az ormányos márnát a harcoshallal ha az is az lett volna akk 5 repülörokát irok mer az ugyanaz másnéven
2010. márc. 8. 20:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Attol még hogy egy halat nem lehet akárhol kapni,attol még tudhatunk róla dolgokat.Pl egy cápát se tudsz akárhol megvenni,mégis tudsz róla dolgokat,továbbá sokan ugyhogy boltban lehet kapni valamilyen halat,ugy se tudja hogy mi az.a csapathalakat egészítsd ki,sok növényttegyél az akiba,és mielöbb vegyél újat.amugy a betta imbellis békés harcoshal néven fut magyarul.semmiféle sziámi nincs a nevében.Szoval a sziámi a sziámi harcoshal kell hogy legyen ilyen erővel.azaz betta splendens.Amugy nálam ekkora akváriumba nem volt meg a 2nőstény és 1 hm.mindenki kergetett mindenkit...Külön kellett őket tennem.
2010. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!