Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek túl élheti?

Szerintetek túl élheti?

Figyelt kérdés

Nos ma vettem egy betta himet, talan 3honapos lehet. Be tettem a nagy akvariumba, de nem maradhattam otthon,mennem kellett vasarolni. Mire haza ertem a betta fiucskam el volt bujva, egybol sejtettem, hogy valami nem oke. Egy palcaval megpiszkaltam kicsit es ahogy elouszott lehetett latni, hogy a farokuszojabol aki maradt valami, de tenyleg, szinte eppen hogy van meg belole egy keves.

Az erdekelne, hogy igy tul elheti, ha kulon teszem? Es ha kulon rakom, mire figyeljek oda? Esetleg kell valami neki, hogy hamar felepuljon? Mert azt tudom, hogy a bettak gyorsan gyogyulnak, de most megijedtem, mivel eddig egyik bettamat se teptek meg ilyen szinten.

Mellesleg most, hogy kulon van nincs semmi baja, kicsit meg van szeppenve, de nem ugy tunik, mintha tul nagy gonot okozott volna ez neki, de persze attol meg aggodom erte, doleg, hogy az elso feher rozsaszin himem.

Kerlek segitsetek! Tenyleg rettentoen aggodok erte...



2015. aug. 18. 18:00
 1/7 Dioxyde ***** válasza:
Visszanő az úszó viszont milyen halak közzé raktad,hogy így megtépték?
2015. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor jo, ennek orulok!

Par guppi, ezust molly babak, aranyhalak es egy (mint utolag kiderult) roviduszos zold betta fiu melle. Tudom jol, hogy nem jonnek ki jol a fiuk, de a szoktataskor semmi baj nem volt, a zold arcoskodott, de a feher meg eluszott elole, teljesen nyugodt maradt. Mint kiderult anya itthon volt es mielott meg jottem volna 20 perce nezett ra es semmi gond nem volt. Nem tudom mi tortenhetett 20 perc alatt, hogy ez lett, de most kulon fog maradni.

2015. aug. 18. 18:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Az összeállításból látszik, hogy fingod nincs a halakhoz, nem értem miért kínzod őket:
2015. aug. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt egy duplázás, egy a megtépésre, egy a társításra:

https://www.youtube.com/watch?v=BNsrK6P9QvI

2015. aug. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dioxyde ***** válasza:
2 hímet egy akváriumban nem tarthatsz mert ez lesz az eredménye:S
2015. aug. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aranyhalat nem tarthatsz trópusi halakkal,főleg nem bettával,nem egyezik meg a hőmérséklet igényük.Az aranyhalnak 18-22 fok kell,a bettának meg 26-28 fok.

De amúgy 99 %,hogy a másik hím betta tépte meg.

2015. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ember hagyd abba az akvarisztikának csúfolt valamit amit űzöl. Nem vagy hozzá alkalmas, nagyon nagy kontár vagy.
2015. aug. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!