Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elromlott a fűtőm ma este....

Elromlott a fűtőm ma este. Nincs másik csak nem automata. Elpusztulnak a halaim? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Szifóm, algázóm, neonom, razbórám van. Tudom a hőigényüket. Nem tudom csak megfáznak vagy elpusztulnak? A szobában 20 fok van. Mivel nem vagyunk itthon napközben nem tudom őket a simával fűteni. Mit tegyek?
2010. márc. 10. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
nálunk 23-25 fokos a fűtetlen akvárium.nem lesz baj csak szerezz be mielöbb ujat
2010. márc. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor nálatok alapból meleg lehet a szobában. Igyekszem, de csak pénteken tudok elmenni a kisállat kereskedésbe, remélem kicserélik, csak 5 hónapos.
2010. márc. 10. 20:40
 3/3 Salx Narval ***** válasza:
Ezekkel a halakkal nem lesz gond, mármint, ha kék neonod van.Ha felfűtöd 25 fokra az akváriumot az elég addig amíg hazaérsz, utána megint felfűtöd. Ki fogják bírni ezt a pár napot ne aggódj.
2010. márc. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!