Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért levegősödik a külső...

Miért levegősödik a külső szűrőm ennyire?

Figyelt kérdés

Üdv!


Kb. másfél éve használom a külső szűrőmet és az utóbbi hetekben borzasztóan levegősödik. Megnéztem, minden csatlakozást szétszedtem, összeraktam, nézegettem, hogy folyat-e, nem folyat. Teljesen tanácstalan vagyok. A szűrő feje jól zár, vízzel teli állapotban meg tudom emelni anélkül, hogy rögzítve lenne. Kb. két naponta olyan szinten megtelik levegővel, hogy nem jön belőle a víz, jó nagy szívással hatalmas légbuborékok jönnek ki belőle...



2015. aug. 27. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Alaposan be kell kenni a tömítésélet, gyógyszertári vazelinkrém, szilikon zsír, vagy van gyári krém is.


Rosszabb esetben a légtelenítő gombnál szív legelőt, a leg gyakoribb eset, hogy a szívó ág csatlakozásánál ami már az akváriumban van, ha kilóg a vízből, nincs víz alatt, akkor az lesz a ludas.

2015. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A teleszkópos szívóág fölső tömítését nézd meg, ami kilóg a vízből. (ha kilóg)
2015. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most szédszedtem, összeraktam, kb. fél napja megy nem levegősödik most, úgy tűnik. De meglátjuk.
2015. aug. 28. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!