Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyibe kerül a auchan-ban a...

Mennyibe kerül a auchan-ban a ponty?

Figyelt kérdés
Aki pár napja járt az auchan-ban meg tudná mondani mennyibe kerül a ponty kg ja ? Lehet e esetleg 0.1kg-osat venni ha nem mekkora a legkisseb ? Ha igen van e rá mód hogy èlve hazavigyem egy mini tóba tenyèszteni?

#tó #Auchan #ponty #èlő állat
2015. aug. 29. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg már törvénybe ütköző halat élve haza vinni, csak bénítva lehet, ennek ellenére nálunk a halas üzletek ugyanúgy élve adják, persze ha valaki kéri akkor nem tart semeddig fejbe csapni.


Multiknál sanszos, hogy betartják a törvényt, kisebb boltoknál érdeklődj, nálunk 1 kg a leg kisebb ponty, a többit nem hozzák el a halgazdaságból, tesco meg hasonlóknál szerintem 1,5 kg.

0,1 kg az egy szelet kb.

2015. aug. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy maszek halasnál meg tudsz egyezni, hogy hozzon neked kicsi pontyokat, 40-50 dkg kb darabja, 1000 ft körül van 1 kg
2015. aug. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Debrecenben lakom
2015. aug. 29. 17:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom Debrecenben hol van halas, nem vagyok ismerős arra.
2015. aug. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!