Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért rángatózik a neonsügérem?

AdrianKoromi kérdése:

Miért rángatózik a neonsügérem?

Figyelt kérdés
Nem egész két hete vettem az akváriumomba 2 darab neonsügért az akváriumomba aztán pár napra rá észrevettem hogy a hím neonsügér elkezd rángatózni! Elöször azt hittem hogy csak ideges de nem hagyta abba és azóta is csinálja! Két napja vettem bele még két neonsügért akkor láthatóan lenyugodott de nem tartott sokáig! Rá pár órár megint elkezdte! De ettől föggően ugyan úgy eszik és néha úszkál de rengeteget búlykál! A válaszokat előre is köszönöm!
2015. szept. 1. 12:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát amikor megvettem akkor azt írta a doboza hogy 150 től -200 liter ig! Viszont akkor a többi hal miért nem beteg?
2015. szept. 1. 20:20
 12/13 anonim ***** válasza:
A ráírt adatok nem igazak, szinte az összes szűrőre nagyobb akváriumot írnak, mint amennyivel elbír. A többi halnak valószínűleg jobb a tűrőképessége, embereknél sem mindenki ugyanakkor betegszik meg.
2015. szept. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Dioxyde ***** válasza:
Az a hal tényleg agresszív nem tudom minek vettél ekkora akváriumba ilyet...Szerintem szétkergette meg agyon gyepálta a társát ezért lett beteg... bestresszelt aztán ez lett az eredménye.. ilyenkor legyengül az immunrendszer bármilyen betegségre fogékony lesz, ezeket nagy csapatban kell tartani és nagy akváriumban jó szűréssel,legjobb ha megválsz tőlük amíg lehet mert hamar elpusztulnak így.
2015. szept. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!