Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tudnátok segiteni?

Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni, hogy melyek azok a növények amik gyökéren keresztül és melyek azok amik a levélen keresztül veszik fel a tápanyagot.
2015. szept. 3. 08:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Cryptocoryne félék általában gyökérről veszik fel, de a Lilaeopsis brasiliensis fűnövény is.


Ezek meg szerintem fel tudják venni bárhogy:

Hydrocotyle sp. Japan, Hydrocotyle leucocephala, Hemianthus micrantemoides, Hygrophila polysperma, Cabomba caroliniana


Volt amikor csak tablettát nyomkodtam a gyökerekhez.

A fenti növényeket tudtam úgy tartani, hogy csak félévente tettem a talajba JBL tápgolyót és havonta panzi aquaplantot. És szépek voltak.


Pogostemon helferi-t meg szárazföldi növénytáprúddal próbáltam, 3 db 1 cntis darabkát nyomtam 20 literes akvárium talajába és az is működött.

A talajom minden akváriumban Pro soil volt, évekig. Nekem az jött be legjobban növényekhez.

2015. szept. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!