Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kezdő vagyok. Van pár kérdésem...

Kezdő vagyok. Van pár kérdésem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget kérni, több dologban is, mivel elég kezdő vagyok. :D Utoljára 3 éves voltam mikor akvárium volt a háznál, de akkor még csak bambultam a halacskákat órákon keresztül. Még nincs meg semmi, csak a halak fajtái, amikre gondoltam. 75l-be szerintetek ez megfelelő? Esetleg túl sok?: 5db Törpe páncélos harcsa, 6db Vörös karcsú díszmárna, egy pár Törpe vagy Méz gurámi esetleg még valami csigára gondoltam ami nem szaporodik de ebben nem vagyok biztos.

Van egy másik kérdésem is: Ti milyen szűrőt ajánlotok? Én az EHEIM PickUp 2010 belső szűrőre gondoltam, de nem tudom, hogy jó-e. Szerintetek? Megköszönném a normális válaszokat. :D



2015. szept. 4. 15:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Jöhet még pár jó tanács ha van. :D
2015. szept. 5. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!