Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hályogos szemű hal?

Hályogos szemű hal?

Figyelt kérdés
Egy páncélosharcsán vettem észre, hogy megnőtt a szemeinek a kerülete és valamiféle hályog van rajta. Amúgy viselkedés, szín, ilyesmi olyan, mint a többinél, semmi különös, eszik is, bandázik is.
2015. szept. 23. 20:34
 1/5 anonim válasza:
Nem hinném h halaknál van szürke vagy zöld vagy valamilyen hályog,viszont ezt okozhatja sérülés a szemen,tereptárgyakhoz,az üveghez való "dörzsölés",okozhatja még baktérium is ill. más halak csipkedése (bár nem hinném h pont a szemét csipkednék).Megkéne tudni h nálad mi váltja ki ezt.Jobban jársz ha lefényképezed és a képet megmutatod egy állatkereskedésben vagy forumon.
2015. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így néz ki?

[link]


Gyorsan cserélj 40% vizet, azzal nem ártasz.

2015. szept. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát egyik képen sem az szerepel. A többi harcsához képest arányaiban lett nagyobb a szeme és mintha hályog lenne rajta. Képet is próbáltam lőni, de meguntam a várakozást, nem jön ki a dzsungelből. Ott viszont normálisan viselkedik: néha turkál, néha mozdulatlanul gubbaszt.
2015. szept. 24. 15:17
 4/5 anonim válasza:
2015. szept. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem ez. Egyáltalán nem ennyire látványos, nincs kidudorodva se. Képzeljétek úgy el, mintha szinte az egész szem csak a középső fekete részből állna. Ugyanakkor- mint már írtam - egyfajta hályogszerűség borítja.
2015. szept. 24. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!