Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 2 Axalotl, és a hozzájuk...

2 Axalotl, és a hozzájuk szükséges "felszerelés" mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2 jószág, akvárium, levegőztető, szóval mindenminden ami ahhoz kell, hogy ketten, nyugisan meglegyenek benne.
2010. márc. 15. 12:37
 1/5 A kérdező kommentje:
*Axolotl.. Elírtam :)
2010. márc. 15. 12:38
 2/5 anonim ***** válasza:
2010. márc. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha beírod az oldal keresőjébe hogy axolotl akkor ki fog adni egy beszélgetést ahol leírtam egy kérdezőnek mi és hogyan kell nekik. Nekem is van kettő,..

Minél nagyobb alapterületű akvárium, de legalább 100 liter: 8-10000 Ft

Egy nagyon egyszerű szűrő: 2-5000Ft

Axolotl: Boltban nálunk 15 cm-esen 4500Ft, de ez mérettől függ kisebbeket 1000Ft környékén kapsz.

Dekoráció: egyéni ízlés szerint, inkább vmi nagy bújkáló amiben el tudnak bújni a fény elől 1-3000 Ft

Nekem még van bent egy nagy Anubias ami szintén árnyékol és szoktok rajta pihenni. Más növény nem nagyon marad meg a világítás hiánya miatt.

Vízmelegítőre nincs szükség, levegőztető nem kell ha van benn egy pici szűrő és ha rám halgatsz aljzatot sem teszel bele mert rohadt nehéz takarítani.

Kezdetben nekem is volt benne, de szak a szívás volt vele, azontúl hajlamosak bekapni és akkor döglés...

Extraként nekem van bent egy nagy almacsiga, ami elvégzi a piszkos munkát...

HA van még kérdésed írj nyugodtan

ALF

2010. márc. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy párnak talán elég 80 liter (ha nagy alapterületű), növények szerintem ne telepíts, nekem megettek mindent.

Ha szeretnél aljzatot akkor valamilyen finom homokot (pl. kvarchomok) ajánlanék, attól nem lesz bajuk ha bekapják sem :)

2010. márc. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönök mindenminden választ! :)
2010. márc. 25. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!