Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy használjam a levegőztető,...

Hogy használjam a levegőztető, szűrőt?

Figyelt kérdés

Az akváriumomba van egy levegőztető szűrő elég nagy teljesítményű.A tetején állítható A-ra 0,1,2,3 ra ,sajnos nem tudom mit jelentenek ha vki tudja szóljon, és írja le.

A szűrő teteje kitn van az akváriumból így csobog.Próbáltam h szívószált teszek a levegőző nyílásra és leeresztem de így nemtúl sok levegő jutott a vízbe.Típusa SHARK


2010. márc. 15. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen Shark pontosan? Mekkora aki?

Mondjuk Shark-om még nem volt, de valószínűleg a 3-as lesz a legnagyobb fokozat, tehát akkor szűr leghatékonyabban a szűrőd. De a legnagyobb fokozaton - ha úgy működik mint az enyém - kevesebb oxigént juttat a vízbe. Vagy veszel egy még ennél is erősebb szűrőt, annál közepes fokozatra állítod a szűrést, és akkor megfelelő oxigén is kerül a vízbe, vagy pluszba kell egy levegőztető is. De ha van sok növényed is, akkor a levegőztető nem szükséges.

2010. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!