Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Beletehetem az akváriumba?

Beletehetem az akváriumba?

Figyelt kérdés
Még régebben kaptunk egy nagyon pici mű bonsai fát. A törzse ugyanolyan mint bármelyik kő akváriumdísz, a levelei műlevelek. Sokáig az akváriumban volt (persze mielőtt beletettem letakarítottam), de miután tisztítottam az akváriumot, és lesikáltam a bonsai fát, nyomokban lesikáltam a festék nagyon pici részét is. Ha visszateszem kiázik? Mert nem tenne jót a halaimnak...
2010. márc. 16. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
nos láthatóan oldódik a festék nem? szerintem ne tedd vissza.
2010. márc. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem igazából konkrétan akváriumba gyártott bújkálóról is lepattogott már a festék, úgy hogy nem is sikáltam, nem is vettem ki...

Egyszerűen csak látok rajta 3-4 fehér foltot...

A halaknak semmi baja! Pedig azért elég szép számban vannak.

2010. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mivel még nincs önálló keresetem, nem tudok 3000 Ftos díszt venni, de így olyan üres az akvárium... Nem hiszem, hogy meg kéne kockáztatnom a visszahelyezést, de ha már azt mondod, hogy a direkt erre gyártott cuccról is lepattogott, akkor el kell gondolkodnom.
2010. márc. 16. 21:44
 4/9 anonim ***** válasza:
nem is kell 3000 ft-os dídszt venned. lemész az udvarra, kertbe, erdőbe és keresel valami érdekes formájú fát, követ
2010. márc. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó nem tette hozzá, de én szólók, hogyha köveket raksz be, akkor ne maradjon el a sósavpróba. Ha azon átment (nem pezseg tőle), akkor berakhatod.
2010. márc. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
és a gyökerek,fák sem mindegy mit teszel bele ,még itt a mérsékelt égövben is vannak mérgező ,nem jó kémhatású növények olvass utána ,de mindenképp főzd ki a növényi részeket(ne a zepter lábosba)
2010. márc. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogyan főzzem ki?
2010. márc. 17. 14:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Itt olvashatsz a kövekről:

[link]

Itt a dekorfákról, igaz ezeket többnyire boltokban lehet beszerezni:

[link]

Én tóból szedtem ki uszadékfát, 2 órát főztem (forrásban lévő vízben), azóta is nagyon szép, és nem lett baja a halaimnak.

2010. márc. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ez nagyon hasznos volt, köszönöm:)
2010. márc. 18. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!