Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért hal meg a guppi lány?

Miért hal meg a guppi lány?

Figyelt kérdés

Az összes guppi lány meghal az akváriumomban.

Minden más bírja, pedig van benne üveglazac, kulikuli, razbóra is.

Amíg nem ellik nincs semmi gond, szó szerint él, mint hal a vízben, aztán ahogy kipotyognak a kicsik (amikből nem marad egy sem) az anyuka összeesik, eszik, mert látom etetésnél, de két héten belül mindig elpusztul.

Miért van ez?

Van oylan, ami miután meghoztam egy hét után elett és kampec, most az utolsó 3 hónap után ellett és rá 8 napra pusztult el.



2015. okt. 20. 16:58
 1/7 anonim válasza:
9%
Na jó :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D visítok ezen a válaszon :D:D:D
2015. okt. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
valaki, akinek az intelligencia szintje meghaladja az emberét?
2015. okt. 20. 17:38
 3/7 anonim válasza:
Na jooo Mostmár tényleg......meghaltam :D:D:D:D:D:D:D:D
2015. okt. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem,azért mert el van gyengülve.ez normális.asszem.
2015. okt. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

utolsónak köszönöm :)

Azért nem értem, mert régen tenyésztettem guppikat és ott több szülést is kibírtak. Akkor lehet, ohgy amiket vettem, nem voltak elég szívósak, vagy idősebbek voltak?

2015. okt. 20. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg betegek voltak. Ha az anya el is pusztul a sorozatos szülések (nem egy szülés) után, akkor sem normális, hogy a kicsik nem maradnak meg.
2015. okt. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Platypus ***** válasza:
Gond van az akváriumoddal. Vagy a vízminőség, vagy a kaja, vagy még pár ezmegaz nem megfelelő. A guppiknál a szülés egy hatalmas erőpróba, rengeteget kivesz a halból. Ezért gyakori, hogy bármilyen probléma esetén a nőstények kezdenek el pusztulni a szülés környékén.
2015. okt. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!