Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miert fekszenek oldalra a...

Miert fekszenek oldalra a Piranhaim?

Figyelt kérdés
Ma vettem 2 piranhat es most latom fekszenek oldalra, ha megkoppintom az uveget akkor az aljat neki fognak gyorsan uszni. Ez mitol lehet?

2015. okt. 20. 22:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Semmi mas tunetet nem mutatnak, a boltban is jol viselkedtek, Guppyt adtam nekuk, az is az boltaban vasaroltam.
2015. okt. 20. 23:07
 12/14 Dioxyde ***** válasza:
én is élő hallal etetek, nem mindig jutok fagyasztott halhoz ebben bizony benne van a kockázat,hogy vmi betegséget behurcolnak,de hát ez van....amúgy elég jól csináltad a dolgokat szal nem tudom mi lehet a baj majd az okosabbak csak mondanak vmit.
2015. okt. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Gratula, 120 literre pirahna.. 1000 liter alatt felesleges velük kezdeni, csapat halak. Nem lesznek nálad hosszú életűek, a boltba csak átmenetileg tárolják őket. Az a szűrő az semmi, élő eleség nagyon leterheli a vizet.

A kiskutyákat is egy dobozból árulják a piacon, gondolom ha van kutyád akkor azt nem 1 dobozba tartod...

2015. okt. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok.. Dobd ki a szűrődet az ablakon arra még jó lehet. Csapathalat kislétszámban tartani erősen hülyeség. Vidd vissza a boltba, hátha valaki olyannak adják el aki nem nyírja ki őket. Mi lesz itt a következő? Bohóchal kerti tóban?
2015. okt. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!