Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A törpe karmosbékáim csak...

A törpe karmosbékáim csak fekszenek az akvárium alján kinyúlva és alig csinálnak valamit. Mi bajuk lehet?

Figyelt kérdés
Próbáltam megbökdösni egy picit de egy kicsit megmozdul aztán ennyi. Ez mitől leht? 3 Napja vettem Árkádban az állatlkereskedésben őket.

2014. dec. 23. 16:10
 1/6 A kérdező kommentje:
6 db Citromlazac és 3 db Házmester van mellettük.
2014. dec. 23. 16:11
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Menny vissza az állatkereskedésbe és kérdezz rá!de nem csak bokdosni kene hanem enni es inni adni nekik!...
2014. dec. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kinyírtad a tartási körülményekkel...amúgy nem bökdösni kell őket hanem rendesen tartani...
2014. dec. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én nyírtam ki őket?

Milyen tartási körülményekkel nyírtam ki őket?

Rendesen adtam nekik enni....

Bökdösést meg ki hogy érti....Az hogy benyúlok és megmozdítom egy kicsit az ujjammal nem árt neki....

2014. dec. 23. 16:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Na akkor mibe vannak tartva?a böködésre azért írtam mert ma már volt egy ilyen kérdés amivel tűvel volt megnézve h élnek e...
2014. dec. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
60 literes akvárium, dús növényzet szűréssel fűtéssel.
2014. dec. 23. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!