Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen betegsége van a halamna...

Milyen betegsége van a halamnak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Észre vettem hogy az egyik színjátszó dániómnak fehér folt van a szályán, egyböl szájpenészre gondoltam, vettem is rá sera baktopur direct-et. Már a második baj tó piros kezelést csinálom de nem mullik neki hanem nől. Most már nem olyan mint a szálypenész hanem egy hólyag van a szályán ami nől. Mi lehet ez és hogyan tudom kezelni? Fertőző az akvárium többi halára nézve?

2015. nov. 2. 12:41
 1/4 Platypus ***** válasza:
Lehet karfiolbetegség(Lymphocystis). Ez vírusos, és nincs ellene hatékony gyógyszer.
2015. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:/ és akkor mit tudok csinálni vele?
2015. nov. 2. 21:26
 3/4 Platypus ***** válasza:
Tökéletes vízminőséget és egészséges kaját biztosítasz neki, és reménykedsz hogy a szervezete magától legyűri. Bactopur direct kúra után ajánlott lenne valami bacikészítményt venned, hogy helyrerakd a biológiai szűrést.
2015. nov. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen azt szeretnék venni de sajnos itt a boltokba nincsen, internetről meg sok a szállítási költség ha csak azt veszek mert másra most nincs szükségem. Tudom biztosítaji a jó vízminőséget. Azóta van neki ez a betegsége mióta múlthéten ültettem egy növényt. Ahogy beletettem a kezem mindjárt neki usszott az üvegnek többször is.
2015. nov. 3. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!