Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy 30 literes akváriumom,...

Van egy 30 literes akváriumom, és van benne 40 hal. Sok?

Figyelt kérdés
van 4 panda harcsa,2 pár guppi,2pár arany molli,2 pár platti, 20 neon, és 4 algaevő fajta hal( a pontos nevét nem tudom) sok lenne? az eladó azt mondta teljesen jó. Ma raktuk bele a mollykat, 2 pandát,a plattikat és a guppikat. Láttam hogy egy nagyobb, szebb guppi kicsit csipkedi a többit,de csak kicsit.

2015. nov. 14. 14:24
1 2
 1/14 anonim válasza:
6%
A csipkelődés előfordul, de sújosan megtudja sebesíteni a halat..de ha csak kicsit akk nem:) És nem sok
2015. nov. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 TappancsMancs ***** válasza:
Nekem nincsenek halain és nem is értek hozzá, de a realitás érzékem szerint nem egész 1 liter (~térfogat) egy halnak az kevés.
2015. nov. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Még a fele is sok lenne.
2015. nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 TappancsMancs ***** válasza:
Ha szeretnél egy háziállatnak megfelelő életteret adni akkor gondolj bele a szabadban mekkora mozgástere van egy állatnak. Annyit persze úgyse tud az kapni házi körülmények között, de túlspórolni se megfelelő. Én nem csak azt nézném benne, hogy életben maradnak e és tisztán tartható e még az akvárium. Nézd meg állatkertekben is mekkora kifutókat csinálnak. Te élnél e egy lakásban egész életedben? Az említett méreteknél egy kutyát is jobban tartanak mert kiviszik futni.
2015. nov. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, víz maradt még benne?!


A kedves boltos néni/bácsi jól megszedte magát rajtatok és most röhög a markába, mert vagy a halakat viszitek vissza (és ő nagylelkűen, tök ingyér visszaveszi őket) vagy vesztek legalább egy 150 literes akváriumot (valószínűleg tőle).


Reálisan szemlélve a helyzetet, 30 literben maximum 5-6 hím guppi fér el.

Ezeken a weblapokon megtudjátok nézni a halaitok igényeit:

[link]

[link]

A haltartás alapjait itt tudjátok kitanulni:

[link]

[link]

2015. nov. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 TappancsMancs ***** válasza:
2015. nov. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
o.O Utána nézni a dolgoknak luxus? Igen sok! Nagyon sok hal ennyi literre!
2015. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezt hívják extra túltelepítésnek!!! Az eladót nem is minősítem...kb 5x ekkora aksi kellene a halaidnak.Napokon belül elkezdenek pusztulni a halaid,sürgősen cselekedned kell.
2015. nov. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Gryphon ***** válasza:
Pfff...idiota. zard be magad az agynemu tartoba..csak h erezd at...
2015. nov. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ekkora béna nem lehet valaki, valószínű csak trollkodik...
2015. nov. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!